"Верея" и "Локо" Пловдив си спретнаха зрелищно равенство

Три от головете паднаха до 31-ата минута

"Верея" и "Локомотив" Пловдив си спретнаха зрелищно равенство в 17-ия кръг на Първа професионална футболна лига. Двата тима си ви вкараха по 2 гола и все пак не успяха да се победят.

Точката в актива на домакините от Стара Загора не им помогна особено и те продължават да са на последното място в класирането с едва 5 точки. "Локо" Пловдив пък са в средата на таблицата, на 8-о място с 22 точки.

Началото на двубоя на "Трейс Арена" бе вихрено.

"Верея" откри головата си сметка в 9-ата минута след добра комбинация между Дино Мартинович и Симеон Мечев. В крайна сметка словенецът направи резултата 1:0.

Гостите отговориха веднага с гол на Ожболд. Той обаче не бе зачетен заради засада. В крайна сметка "Локо" изравни в 28-ата минута и пак чрез Ожболд.

Последва нов гол на старозагорци. Здравко Илиев се разписа след центриране отдясно.

През второто полувреме и двата тима опитаха да отбележат още попадения. Единственият гол обаче дойде в 73-ата минута, когато капитанът на "Локомотив" Пловдив Димитър Илиев се разписа за 2:2.