Вижте скандала между Гуардиола и Де Йонг в тунела (ВИДЕО)

Getty Images/Guliver Photos

Старши треньорът на Байерн Мюнхен Хосеп Гуардиола се нахвърли върху футболиста на Милан Найджъл Де Йонг на почивката на втория полуфинал на Ауди Къп 2015. На прибиране към съблекалнята наставникът на баварците специално изчака холандския играч, за да му се скара. Капитанът на Милан не му остана длъжен и дори бе готов да отвърне не само с думи на Гуардиола, но бе спрян от свои съотборници.

Медиите в Италия подозират, че в основата на скандала между двамата е нарушение в средата на първото полувреме на Де Йонг срещу новото попълнение на Байерн Джошуа Кимих, който вследствие на фаула получи контузия и бе сменен принудително.

Мачът завърши с победа с класически резултат за Байерн Мюнхен, който в сряда ще спори с Реал Мадрид за трофея от Ауди Къп 2015. Сблъсъкът може да гледате пряко по bTV Action от 21:45 часа. Двубоят за третото място между Милан и Тотнъм (19:00 часа) също ще бъде излъчен по bTV Action.