Волфсбург с минимален успех срещу ЦСКА Москва (ВИДЕО)

Пълна доминация за немския тим

Волфсбург започна второто си участие в груповата фаза на Шампионска лига с победа. Немският тим спечели домакинството си на ЦСКА Москва с 1:0, а Юлиян Дракслер се превърна в герой за "вълците” с дебютното си попадение за клуба.

"Фау Еф Ел” доминираше през цялата среща и руснаците имаха късмет, че загубиха минимално. В 25-ата минута великолепен пас на Дракслер намери Шюрле, но вратарят на гостите Игор Акинфеев изби топката.

Алан Дзагоев пропиля един от малкото добри шансове за "армейците”. Малко по-късно Волфсбург също изпусна отличен шанс. Даниел Калигури бе спрян в последния момент от Георги Шеников.

В 40-ата минута "вълците” все пак поведоха. Дракслер се възползва от центриране на Крус и стреля, но Акинфеев спаси. При добавката обаче привлеченият през лятото от Шалке Дракслер реализира - 1:0.

През втората част Бендтнер и Шюрле можеха да сложат край на интригата, но пропуснаха отлични шансове. Немците в крайна сметка победиха, но могат само да съжаляват, че не отбелязаха повече голове.