Лацио бие в деня на 116-ия си рожден ден (ВИДЕО)

Всички голове паднаха в добавените минути на полувремената

Лацио постигна хубава победа с 3:1 при гостуването си на Фиорентина, в мач, в който в играта на домакините не се получаваше абсолютно нищо. В добавеното време на първата част, Кейта се вряза в отбраната на "виолетовите" и откри резултата.

И през второто полувреме домакините на успяха да променят представянето си към нещо по- добро. В края на срещата съдията Рицоли даде шест минути добавено време. В тях зрителите видяха три гола. В 92 - та минута, Милинкович - Савич вкара второ попадение за Лацио. В 94 - тата минута, вратарят Бериша сгреши и Фиорентина отбеляза гол след шут на Ронкалия.Така "виолетовите" продължават да са единственият тим, който е вкарвал поне гол във всички свои шампионатни мачове този сезон. Крайното 3:1 в срещата фиксира Фелипе Андерсон в последните секунди на двубоя.

В тази победа имаше много символика, защото Лацио е създаден на 9 януари 1900 г. Днес отборът спечели и това бе чудесен подарък за 116 - тата година от рождението на клуба от столицата.