Завръщането на Балотели не помогна на "Ница" (ВИДЕО)

Тимът на италианеца завърши наравно с "Бастия"

Завръщането на нападателя Марио Балотели в титулярния състав на "Ница" не помогна на временния водач във френското първенство. Тимът на италианеца завърши 1:1 с "Бастия" в мач от 21-ия кръг на "Лига 1".

Това беше четвърто равенство в последните пет мача на "Ница", които все още водят с точка пред "Монако", но са и с мач повече. Шампионът "Пари Сен Жермен" е трети с 42 точки.

Домакините поведоха на "Арман Чезари" още в 17-ата минута, когато дебютантът Принс Оняге вкара първия си гол за клуба.

В 33-ата минута Арно Суке изравни с глава след центриране от корнер на Вилан Сиприен.

Яник Каюзак от корсиканците получи втори жълт и червен картон в 64-ата минута след груб фаул срещу Сиприен, но гостите не се възползваха от числения си превес.