Фен отговори с неприличен жест на радостта на Арлинг Холанд (ВИДЕО)

Норвежецът се завърна в игра с гол срещу "Волфсбург"

Арлинг Холанд ознаменува завръщането си в игра след контузия с гол срещу "Волфсбург". Норвежецът отпразнува бурно попадението и си навлече гнева на привърженик на "вълците".

21-годишният Холанд влезе в игра за "Борусия" Дортмунд през второто полувреме и записа първи минути от шест седмици насам, тъй като лекуваше травма в бедрото.

Той се разписа в 81-ата минута за 3:1 и падна на едно коляно, сочейки към фен от трибуните. Отговорът на привърженика на "Волфсбург" обаче бе изненадващ - неприличен жест.

С попадението си срещу "Волфсбург" Холанд стана най-младият играч с 50 гола в Бундеслигата, като го направи в 50-ия си шампионат мач за "жълто-черните".

Той се разписа за седми път в десетия си мач в германското първенство от началото на сезона.