Ал Насър победи последния с 3 гола в добавеното време (ВИДЕО)

Роналдо не успя да вкара на Ал Батин

Ал Насър победи Ал Батин с 3:1 в мач от 19-ия кръг на първенството на Саудитска Арабия.

Отборът на Кристиано Роналдо се върна в мача дълбоко след добавеното време, след като изоставаше с 0:1.

Съдията даде 12 минути продължение, а тимът на CR7 изравни в 93-ата минута след попадение на Абдулрахман Гарееб. В 112-ата минута резервата Мохамед Ал Фатил се разписа, а в 115-ата друга резерва - Мохамед Маран, узакони победата на гостите.Точка на спора сложи в 90+15. Португалецът не успя да се разпише.

Ал Насър вече има 46 точки и на върха в класирането. Ал Батин е на последно място с 6 точки.

Тимът на Руди Гарсия има преднина от 2 точки пред втория Ал Итихад. Това бе осмият мач на Кристиано за тима от Саудитска Арабия и в тях той има осем отбелязани гола.