Байерн громи 27:0 отбор с 53-годишен чичко (ВИДЕО)

Футболистите на Томас Тухел без милост дори в летните контроли

Байерн Мюнхен не показва милост дори в предсезонните си контроли. В първата си лятна проверка германският шампион разгроми с 27:0 аматьорския Ротах-Ерген.

Още преди почивката футболистите на Томас Тухел отбелязаха 18 гола. Те вкарваха на всеки три минути и половина. По пет пъти бяха точни Джамал Мусиала, Тел и Забицер. В статистиката се записаха още Гнабри (3), Дейвис, Лаймер, Мазрауи, Упамекано, Сане, Герейро, Коман, Гравенберх и Мане.

И макар че съперникът не успя да се противопостави с футболни аргументи, един от играчите успя да открадне шоуто. Като резерва на терена се появи чичко, чиято физическа форма очевидно не отговаря дори на стандартите за кварталните игрища.

Оказа се, че това е 53-годишният Маркус ДеЛанга - служител в четвъртодивизионния клуб. Той беше заменен след само 15 минути престой на терена.