Един играч, един мач: Автогол, изпусната дузпа и две попадения (ВИДЕО)

Мауро Икарди открадна цялото шоу на Галатасарай - Касъмпаша 4:3

Понякога един единствен футболист успява да привлече цялото внимание, въпреки че на терена играят още 21 кандидати за слава. Точно такъв е случаят с Мауро Икарди в двубоя от турското първенство между Галатасарай и Касъмпаша (4:3).

Грандът от Истанбул поведе чрез Мертенс в средата на първото полувреме, но малко преди почивката аржентинската звезда си отбеляза автогол след ъглов удар и няколко рикошета.

В самото начало на втората част Икарди се реабилитира, като направи 2:1 след пас от Мертенс. Касъмпаша обаче отново изравни и дори стигна до обрат.

В 81-ата минута Галатасарай получи правото да изпълни дузпа. Икарди застана зад бялата точна, но пропусна.

120 секунди по-късно той направи 3:3, а в последната минута на Карлос Винисиус донесе трите точки на гостите.