Ел Класико на финала: Барса - Реал по bTV Action (ВИДЕО)

Не пропускайте сблъсъка за Суперкупата на Испания в неделя от 20:30 ч.

Барселона победи Осасуна с 2:0 и осигури на футболните фенове мечтан финал за Суперкупата на Испания. Съперник там ще бъде Реал Мадрид, а Ел Класико ще се играе в неделя в Саудитска Арабия.

Зрелището ще бъде излъчено пряко в ефира на bTV Action. Студиото започва в 20:30 ч.

Попаденията за каталунците отбелязаха Роберт Левадновски в 59-ата минута и Ламин Ямал в добавеното време. В другия полуфинал Кралския клуб надви Атлетико Мадрид с 5:3.

Илкай Гюндоган изведе Левандовски в добра позиция, а полският нападател намери мрежата с прецизен удар. Преди гола имаше съмнения за нарушение на Андреас Кристенсен по-рано в атаката, но прегледът с ВАР не установи нередност.

В третата минута от добавеното време Феликс проби отляво и подаде на Ламин Ямал, който сложи точка на спора.