Гръм в рая: Меси няма да играе в плейофите на MLS (ВИДЕО И СНИМКИ)

Филип Кръстев игра 15 минути при 4:2 срещу Остин

Отборът на Лионел Меси не успя да се класира за плейофите в MLS. Интер Маями загуби от Синсинати 0:1 в пореден мач от редовния сезон. 36-годишният нападател влезе като резерва в 55-ата минута – при резултат 0:0.

В 78' Алваро Бареа вкара единственото попадение в мача за тима на Синсинати.

Тимът от Слънчевия щат има само два мача до края на редовния сезон (и двамата срещу Шарлът - на 19 и 22 октомври). Отборът, управляван от Дейвид Бекъм е на предпоследното, 14-о място в таблицата на Източната конференция, с 33 точки.

В същото време българският национал Филип Кръстев игра 15 минути за победата на ФК Лос Анджелис с 4:2 при гостуването си на Остин от Западната конференция на американската Мейджър Лийг Сокър.

Кръстев се появи в игра в 75-а минута на мястото на поляка Матеуш Богуш при 4:0 в полза на неговия отбор. В края домакините върнаха две попадения, като второто падна след автогол на бившия капитан на Ювентус Джорджо Киелини.

Отборът на бившия футболист на Левски вече си осигури място в плейофната фаза на шампионата.