Кристиано Роналдо пострада тежко в Прага

Сблъсък с вратаря на Чехия окървави мача от Лигата на нациите

Кристиано Роналдо пострада тежко в мача от Лигата на нациите между Португалия и Чехия! Звездата на "мореплавателите" се сблъска с вратаря на домакините Томаш Вацлик още в 13'. Резултатът: много кръв, разбит нос и близо 5-минутно прекъсване, докато лекарският екип овладее ситуацията.

Петкратният носител на "Златната топка" все пак стисна зъби и продължи двубоя в Прага.

Роналдо остана на терена до края и помогна на португалците да разгромят съперника с 4:0. Головете отбелязаха Диого Дало (33' и 52'), Бруно Фернандеш (45+2') и влезлият като резерва Диого Жота (82'), за чието попадение асистира именно Кристиано.

Нападателят на "Манчестър Юнайтед" обаче беше бесен след случилото се преди почивката. Не е тайна, че Роналдо обича външния си вид толкова, колкото обича и да вкарва голове.

През годините дори се появиха спекулации, че може да е прибягнал към услугите на пластичната хирургия, стремейки се да изглежда по-красив.