"Мечта е да съм тук": Мбапе ги подкара в Испания (ВИДЕО)

Първи два гола на "Бернабеу"

Реал Мадрид записа втора победа от началото на сезона в Ла Лига. Тимът на Карло Анчелоти се наложи с 2:0 над Бетис в мач от четвъртия кръг. Мачът ще се запомни и с първите два гола за тима на новата френска звезда на мадридчани Килиан Мбапе, който бе точен след почивката.

"Прекрасен момент. Надявах се да вкарам на този легендарен стадион, най-добрият в света, но най-важното е победата. След мача срещу Лас Палмас беше важно да спечелим. Беше трудно, но ние сме Реал Мадрид!

View this post on Instagram

A post shared by Real Madrid C.F. (@realmadrid)

Валверде ми даде такъв пас с пета, че дори не мога да опиша какво почувствах... Усетих, че топката идва към мен и вкарах.

Трябва да побеждаваме силни отбори за самочувствие. Не забравихме обаче, че е едва август. Трябва да станем по-уверени, да станем по-завършен отбор и да печелим, защото опонентите ни печелят.

Снимка: БГНЕС

Чувствам се страхотно, говоря за това през цялото време след прехода. Щастлив съм, хората ме обградиха с внимание, усетих го дори когато не вкарвах.

Три мача без гол за някои са нищо, но за мен е различно. Хората в клуба и феновете бяха там и ми дадоха увереността да дам всичко от себе си за този клуб и тази емблема.

Мечта е да съм тук. Надявам се да вкарам повече и отново да получа аплодисменти", каза нападателят на "Белия балет".