Милиони на вятъра: Челси падна от последния (РЕЗУЛТАТИ)

Ман Сити стигна само до 1:1 с Нотингам

Лошите резултати на Челси във Висшата лига продължават. Днес "сините" от Лондон загубиха с 0:1 от последния в класирането Саутхемптън.

Босът на Челси Тод Боели похарчи над 300 милиона евро през януарския трансферен прозорец, но дори и с такива средства и привличането на играчи като Феликс, Мудрик и Енцо Фернандес отборът продължава да потъва.

Единственият гол в мача бе отбелязан от Уорд Праус в продълженията на първото полувреме.

Друг отбор с огромен бюджет и претенции за титлата - Манчестър Сити, завърши 1:1 с Нотингам.
Бернардо Силва откри 4 минути преди почивката, а точката за Форест донесе Крис Ууд в 84-ата минута.

Така Арсенал остава лидер с две точки преднина и мач по-малко.

Ливърпул вече е осми след 2:0 над Нюкасъл. "Свраките" играха 70 минути с човек по-малко, след като Ник Поуп игра с ръце извън наказателното поле.

Дарвин Нуниес вкара в 10-ата минута, а 7 по-късно точен бе и Гакпо.