Първа загуба за Мъри в Турция

Бодрумспор удари Гьозтепе с 3:0

Станимир Стоилов допусна първа загуба като треньор на Гьозтепе, след като досега записа 5 поредни победи.

Тимът на бившия наставник на Левски отстъпи с 0:3 при гостуването си на Бодрумспор в мач от 17-ия кръг на Първа лига на Турция.

Бодрум поведе в 34' чрез Самет Ялчън. Малко преди края на първата част Огюн Байрак си вкара автогол. В 79' Кенан Йозер оформи крайния резултат от дузпа.

"Гьоз-Гьоз" пропусна да излезе на второ място във временното класиране, след като вчера Коджаелиспор загуби от Сакаряспор. Така отборът на Мъри остава трети с 32 точки, докато Бодрум излезе на пето място с 29 точки.

За Станимир Стоилов и Гьозтепе предстои почивка. Първият мач за 2024 година е гостуване Сакаряспор на 14 януари, когато се подновява първенството.