Спестиха червен картон на Неймар в Шампионската лига на Азия (ВИДЕО)

Ал Хилал не можа да победи отбор от Узбекистан

Бразилската футболна звезда Неймар и тимът му Ал Хилал завършиха наравно 1:1 с узбекистанския Навбахор Наманган в първи мач от група D на азиатската Шампионска лига.

Гостите от Навбахар поведоха с 52-рата минута с гол на грузинския нападател Тома Таматадзе. Ал Хилал се спаси с гол на на Али Ал Булаихи след центриране на бразилеца Майкъл в десетата минута на добавеното време на срещата.

"Нервността в отбора на Ал Хилал беше голяма. Отборът даде милиони за Неймар, Невес и Митрович, а не може да победи клуб от Узбекистан", пишат местните медии.

В един момент бразилската звезда избута противников играч и след това нарочно ритна топката в него. За това неспортсменско действие той получи само жълт картон, в Европа щеше да бъде изгонен.

Само победителите в десетте групи на турнира ще продължат към осминафиналите, а в групата на Ал Хилал са още индийският Мумбай Сити и иранският Насаджи Мазандаран.