"Балкан" срещу "Макаби" Хайфа на полуфинал в Балканската лига

Гледайте Финалната четворка на 29 април и 1 май пряко по RING и на сайта btvsport.bg

Време е за Финалната четворка в Балканската лига по баскетбол!

България има един представител, който ще се бори за трофея в съревнованието между четирите най-добри в Израел. Днес (22 април) стана ясен жребият за полуфиналите. Всички мачове, както и решителния спор за трофея и за третото място, може да гледате пряко по RING и на сайта btvsport.bg.

"Балкан" Ботевград ще мери сили с "Макаби" Хайфа в полуфинала на 29 май от 16:30 ч. българско време.

Двата тима вече играха два пъти през този сезон в групите. В първата среща ботевградчани победиха с 88:81, а във втората израелският тим отбеляза повече точки - 92:78.

За втори път в своята история "Балкан" ще участва във финалната четворка в турнира. Тимът спечели бронзовите медали през сезон 2013/2014.

Другият полуфинал (29 април, 14:00 ч.) противопоставя домакините "Ирони Наария" и "Апоел Галил Елион".

Финалът е на 1 май от 20:00 ч., а мачът за бронзовите медали - от 17:30 ч. в същия ден. Всички срещи ще може да наблюдавате пряко по RING и на сайта btvsport.bg.