Лудница в Гърция: Разграбиха билетите за мач на Везенков

Мач №5 срещу Фенербахче е на 9 май

Билетите за решителния мач между Олимпиакос и Фенербахче от баскетболната Евролига свършиха за минути. Решителният мач №5 от серията е във вторник.

Местните медии съобщиха, че пропуските са били изкупени от феновете за около 10 минути.

На 5 май Везенков и компания отстъпиха пред турския гранд с 69:73 като гости в Истанбул в четвъртата среща от четвъртфиналната серия между двата тима в турнира на богатите.

Резултатът в серията е 2-2 и пети двубой през следващата седмица в Пирея ще определи кой тим ще се класира за Финалната четворка в Каунас.

"Огнената" публика на Олимпиакос ще "присъства" на 5-ия четвъртфинал с Фенербахче! В рамките на няколко минути след пускането им, билетите за мача във вторник (9 май) бяха разпродадени!

Нямаме думи да ви благодарим за постоянната подкрепа! Нека всички заедно се преборим за класиране за финалната четворка на Евролигата! Това е Пирея!", написаха от клуба във Facebook.