Сакраменто громи, Везенков с тройка (СНИМКИ И ВИДЕО)

17-а победа за Кингс в НБА

Александър Везенков изигра 6 минути при домакинската победа на Сакраменто над Финикс със 120:105.

Българинът се появи на паркета за 4 минути във втората четвърт, когато вкара и единствения си кош. В шести пореден мач Везенков се разписа от тройката.

Във финалните две минути на мача Саша отново се появи на терена и овладя една борба.

Силен мач за "кралете" изигра Домантас Сабонис, който завърши с "трипъл-дабъл" - 28 точки, 11 борби и 11 асистенции. За Финикс Кевин Дюрант вкара 28 т.

Сакраменто е четвърти в Западната конференция на НБА с актив от 17 победи и 10 загуби. Финикс допусна 14-о поражение.

Утре сутрин Кингс приемат Минесота.

Може за гледате интервюто на Саша Везенков пред Димитър Тасев и Петър Стоев, излъчено в "120 минути" - ТУК.