ЦСКА разби Левски, синът на Тервел Пулев бележи (ВИДЕО)

В дербито при до 16-годишните

ЦСКА разби Левски с 5:1 в дербито от футболното първенство при до 16-годишните.

Юношите на "армейците" доминираха, а разгромът беше оформен с гол на сина на боксьора Тервел Пулев - Калоян, в добавеното време.

На базата в Панчарево ЦСКА поведе още в 8' чрез Александър Донев. Малко преди почивката Валентино Върбанов удвои аванса на домакините.

Левски намали изоставането си в началото на втората част с попадение на Борис Иванов.

Донев обаче възстанови преднината на "червените" с втория си гол в мача.

ЦСКА стигна до убедителния успех в последните минути, когато точни бяха Петко Аврамов и Пулев.

Пулев-старши пък ще се завърне пред родна публика в края на месеца, когато се качва на ринга срещу Роли Ламбърт Фогоум за пояса на интерконтинентален шампион на Световната боксова асоциация (WBA) в полутежка категория.

Гледайте боксовата гала на 30 март от 20:00 ч. пряко по bTV Action и тук - на btvspоrt.bg. От 22:00 ч. – точно за мачовете на Тервел и Кубрат, шоуто ще бъде излъчено и по bTV.