Филип Кръстев с гол след 4 минути игра (ВИДЕО)

Българският халф влезе като резерва за Лос Анджелис

Филип Кръстев отбеляза второто си попадение за Лос Анджелис. Българинът се нуждаеше от само 4 минути на терена, за да порази вратата на Минесота Юнайтед при победата с 5:1 в мач от редовния сезон на МЛС.

Съперникът поведе в самото начало, но това само разяри ЛАФК. Голмайсторът на тима Денис Буанга избухна с хеттрик още през първото полувреме. Защитник на Минесота си заби автогол веднага след почивката.

Кръстев се появи в игра в 63-ата минута на мястото на Тилман. Бившият футболист на Левски и Славия се разписа само 240 секунди по-късно, като оформи крайния резултат в мача.

ЛАФК е трети в Западната конференция с 48 точки, с една по-малко от втория Сиатъл Саундърс. Редовният сезон е към края си, а Лос Анджелис ФК има още два оставащи мача от него.