Лудогорец пак громи

Последна контрола в Австрия

ludogorets.com

Лудогорец разби с 4:1 румънския Университатя Крайова в последната си контрола по време на лагера в Австрия.

Шампионите се завръщат в България в неделя и на 10 юли ще приемат Динамо Батуми в квалификациите на Шампионската лига.

Кайо Видал даде преднина на "орлите" след половин час игра, а Рик Джонатан удвои в 37'.

Осем минути след началото на второто полувреме точен бе и Франсиско Сон. Националът Ивайло Чочев заби четвъртото попадение в мрежата на румънците в 62'.

За Университатя точен бе Карлош Мора в 67'.

Това бе първи гол в мрежата на шампионите по време на предсезонната подготовка, като преди това тимът на Георги Дерменджиев надви Приморие с 5:0, Слован Братислава с 1:0 и Санкт Гален с 2:0.

Университатя завърши на трето място в румънското първенство, оставайки само на пет точки от първенеца ФК ФКСБ.