НА ЖИВО: Испания срещу Англия в битка за европейската титла

Следете с нас финала на Евро 2024

90+4' - Край на мача: Испания - Англия 2:1

90' - 4 минути е минималното добавено време.

90' - Англия бе много близо до 2:2! Първо Райс стреля с глава, а Симон отрази. При добавката на Марк Гехи Олмо изби от голлинията.

89' - Айвън Тони на мястото на Фоудън за островитяните.

87' - ГОООООООООООООЛ! 2:1 за Испания. Резервата Оярсабал вкарва.

82' - Пикфорд спаси Англия, спирайки Ямал.

73'- ГОООООООООООООЛ! 1:1! Палмър се разписа със страхотен удар от дистанция.

70' - Нова промяна в Англия - Коул Палмър за Коби Мейну.

68' - И капитанът на "Ла Фурия Роха" Мората излезе. На негово място вече е Микел Оярсабал.

66' - Олмо намери Ямал, обаче Пикфорд изби удара на суперталанта.

64' - Страхотно поемане на топката от Джуд Белингам, но неточен шут.

61' - Изненадваща смяна в състава на Англия. Капитанът Кейн отстъпва мястото си на Оли Уоткинс - авторът на победния гол срещу Нидерландия в полуфиналите.

56' - Силни минути за Испания, но първо Мората пропиля добра възможност, а после Уилямс стреля встрани от целта.

53' - Жълт картон и за Стоунс, който повали Субименди.

47' - ГООООООООООООЛ! 1:0 за Испания! Уилямс открива резултата след великолепен пас на Ламин Ямал.

46' - Начало на втората част. Една промяна на почивката. Тежък удар за Испания - Родри е сменен от Мартин Субименди поради контузия.