9 от Гент измъкнаха точка от Лион (ВИДЕО)

Нападателят на французите Александър Лаказет пропусна дузпа в самия край на срещата

Гент и Лион не се победиха в среща от Група H на Шампионска лига. Двата тима завършиха наравно 1:1.

Първият гол в мача падна в 58-ата минута, когато Кристоф Жале вкара за 0:1. „Хлапетата” обаче не се радваха дълго на аванса си, тъй като той бе заличен само 10 минути по-късно. Даниел Милечевич бе точен за Гент.

Най-интересното от срещата тепърва предстоеше. В 41-ата минута Брехт Деягер получи директен червен картон, а малко преди да изтече редовното време към душовете потегли и съотборникът му Томас Фокет.

Вторият фаулира противников играч в наказателното поле. Младата звезда на Лион Лаказет застана зад топката при последвалата дузпа, но не съумя да реализира и гостите се разминаха с трите точки.