Ансамбълът по художествена гимнастика с пълен комплект медали в Москва (ВИДЕО)
Грациите ни спечелиха още две отличия
Националният ансамбъл по художествена гимнастика спечели сребърен медал на финала на пет ленти и бронз на обръчи и бухалки на първия турнир за годината от сериите Гран при в руската столица Москва.
Така състезателките на Ина Ананиева завършиха надпреварата с пълен комплект медали, след като в петък триумфираха в най-престижната дисциплина - многобой.
Двете титли днес спечели Русия.
Още новини