"Атлетико" Мадрид продължава да е без загуба. Победи и "Ростов" (ВИДЕО)

Караско отбеляза единствения гол в срещата

"Атлетико" Мадрид остана непобеден през този сезон, след като "дюшекчиите" се наложиха с 1:0 над руския "Ростов" в третия кръг на груповата фаза на Шампионската лига. За момента испанският тим има 8 победи и 3 равенства.

Единственият гол в срещата вкара Яник Ферейра Караско в 62-ата минута.

Диего Симеоне пусна като титуляр Фернандо Торес. Той си партнираше в атака с Антоан Гризман.

"Ростов" избра дефанзивен стил на игра с петима защитници и двама нападатели в лицето на Сердар Азмун и Дмитрий Полоз.

Двата отбора не успяха да открият резултата през първата част, въпреки че "Атлетико" Мадрид пропусна няколко страхотни възможности. Първо Анхел Кореа, а след това Караско можеха да отбележат, но ударите им не бяха прецизни.

Все пак в 62-та минута белгиецът прати топката в мрежата на руския тим. След центриране от дясно той не сбърка.

Победата донесе още три точки на "Атлетико", който е на първо място в групата с пълен актив и нито един допуснат гол. "Ростов" пък е на последна позиция с 1 точка.

В другия мач от групата "Байерн" Мюнхен победи ПСВ Айндховен  с 4:1.