Балотели с впечатляващ втори дебют за Милан (ВИДЕО)

С гол, асистенция и изработена дузпа се отличи нападателя

acmilan.com

Само 120 секунди бяха нужни на Марио Балотели за да отбележи първо попадение след завръщането си в Милан. Нападателят дебютира отново с екипа на "росонерите" след като бе предотстъпен от Ливърпул преди седмица. Той излезе като титуляр в контролната среща на Милан срещу третодивизионния Мантова и игра пълни 90 минути.

Още във втората минута Балотели откри резултата след силен шут от далечна дистанция. Отборът на Мантова обаче изравни и дори поведе в 27-та минута на срещата. Десет минути по-късно Поли направи резултата 2:2 след асистенция на бившия играч на Ливърпул.

Победното попадение за Милан отбеляза през второто полувреме Адриано от дузпа, свирена заради нарушение срещу Балотели.

Той може да дебютира в официален мач на 13 септември на "Сан Сиро", когато Милан излиза срещу градския съперник Интер в мач от 3-ия кръг на Серия "А".