Бербатов с гол за ПАОК, но и с неприятна контузия (ВИДЕО)

Димитър Бербатов отбеляза едно от попаденията за гръцкия ПАОК в дербито от 8-ия кръг на първенството на южната ни съседка срещу тима на Панатинайкос. Срещата завърши при резултат 3:1 за солунския тим.

Българският нападател откри резултата с гол от дузпа в 28-та минута. Наказателният удър бе свирен след нарушение срещу бившия футболист на Левски - Гари Родригес. Именно той отбеляза второто попадение. Мигел Витор направи резултата класически в 42-та минута. Попадението за Панатинайкос падна през второто полувреме. Негов автор бе Карелис.

Бербатов бе сменен минути след като отбеляза гола заради болки в десния крак. Най-вероятно той ще отсъства от терените за една среща. Надеждите на щаба на солунчани са той да бъде възстановен за мача срещу Астерас Триполис в неделя или поне за гостуването на Краснодар в мач от груповата фаза на Лига Европа на 5 ноември.