Божинов пропуска дузпа, Партизан се класира (ВИДЕО)

Партизан - Стяуа 4:2

Развоят на реванша между Партизан и Стяуа бе доста драматичен.

Още през първата част имаше обрат в резултата, след като домакините поведоха с 1:0 чрез Бабович. Ганаецът Муниру и алжирецът Хамрун вкараха голове за румънския тим и Стяуа поведе в резултата. Малко преди края на първата част, гол на Валери Божинов бе отменен заради засада и така на почивката Стяуа имаше аванс от един гол.

След паузата Варела от Стяуа получи червен картон след нарушение, за което бе отсъдена дузпа. Гостите останаха с човек по-малко, но Валери Божинов пропусна от бялата точка след шут в гредата. Малко след това нашият сънародник бе заменен.

В 61-та минута сръбският отбор все пак изравни чрез Йевтович, а Живкович вкара трети гол за домакините в 69 - тата минута. Крайният резултат в мача оформи Тружич в последните секунди на срещата. Така след 1:1 в първия мач, сега Партизан спечели и продължава напред към плейофите за Шампионска лига, които ще гледате след 18 август в каналите на bTV Media group.

Вижте най-интересните моменти от мача Партизан - Стяуа 4:2