ЦСКА 1948 стартира ударно, разгроми "Люлин" с 8:0 (ВИДЕО)

На срещата присъстваха около 400-500 фенове

ЦСКА 1948 стартираха убедително участието си в "А" софийска футболна група."Армейците" нанесоха тотален разгром на "Люлин" с 8:0. Срещата се състоя във втори микрорайон в столицата пред около 400-500 фенове, като повечето от присъстващите подкрепяха "червените".

Резултатът беше открит в 10-ата минута след удар с глава на нападателя Йоан Маринов. В 30-ата минута отново той се разписа за 2:0. След това играчите на треньора Валентин Илиев записаха 3 гола само в рамките на шест минути и се оттеглиха на полувремето с резултат 5:0. Попаденията са дело на Кирил Атанасов, Давид Стоянов и Едуард Атанасов.

След почивката Едуард Атанасов вкара за 6:0 в 78-ата минута, а накрая Радослав Димитров добави две попадения за крайното 8:0. В следващата си среща ЦСКА 1948 приема "Конелиано 2005" (Герман).

Люлин - ЦСКА 1948 0:8
0:1 Йоан Маринов (10), 0:2 Йоан Маринов (30), 0:3 Кирил Атанасов (34), 0:4 Давид Стоянов (37), 0:5 Едуарт Атанасов (40), 0:6 Едуарт Атанасов (78), 0:7 Радослав Димитров (80), 0:8 Алекс Илиев (89)

Люлин: 1. Георгиев, 11. Димитров, 6. Лозанов, 13. Иванов, 7. Начев, 20. Алексиев, 10. Спасов, 16. Събев, 18. Енчев, 8. Мугляшки, 2. Русинов

ЦСКА 1948: 12.Иван Герасимов, 33.Алекс Илиев, 25.Герман Петров, 5.Борислав Ангелов, 3.Давид Стоянов, 4.Радослав Димитров, 2.Атанас Кръстев, 23.Кирил Атанасов, 10.Едуарт Атанасов, 17.Йоан Маринов, 21.Герасим Заков