ЦСКА и Левски направиха зрелищно равенство (ВИДЕО)

„Червени” и „сини” си отбелязаха четири гола за едно полувреме

bTV

ЦСКА и Левски - Раковски завършиха 2:2 в дерби мач от Елитната група до 17 години.

Гостите  започнаха по-добре срещата и заслужено  откриха  резултата в 15-тата минута, след страхотно попадение от воле на Слави Корчев. Девет минути по-късно футболистите на Владислав Вутов успяха да вкарат и втори гол. Точен бе капитанът на "сините" Петър Иванов.

ЦСКА реагира на негативният резултат и успя да изравни само в рамките на 90 секунди. Първо в 34-тата минута Антонио Кръстев намали резултата, а още в следващата атака "червените" стигнаха до изравнителен гол. Отбеляза го най – активния им състезател Мартин Ачков. Младият играч можеше и да донесе победата на своите съотборници, но негов удар срещна гредата в 67-та минута. След равенство между двата отбора, ЦСКА е на девето място с 15 точки, а Левски - Раковски е на 13 позиция с 9 пункта.