ЦСКА отново не успя да бие Берое

Четвърти мач без победа и без гол за "армейците"

ЦСКА записа 4-ти пореден мач без победа тази пролет. Червените не успяха да надделеят над Берое на стадион "Българска армия", завършвайки при резултат 0-0.

Ден след напускането на старши-треньора Стойчо Младенов, отборът бе воден от неговия помощник Анатоли Нанков, който обяви, че също напуска ЦСКА.

Макар и Нанков да бе направил няколко промени сред титулярите, играта на ЦСКА продължи да не се получава и през първата част голови положения нямаше. След почивката домакините създадоха няколко по-опасни ситуации пред вратата на Берое, но нямаше нищо, което да затрудни сериозно вратаря на старозагорци.

15 минути преди края червен картон получи Владимир Зафиров от гостите, а в добавеното време на мача, същото се случи и на съотборника му Веселин Пенев.

С този резултат ЦСКА може да изостане на 5 точки от лидера Лудогорец, ако зелените спечелят мача си с Ботев. Берое пък e 5-ти с равни точки с 4-ия Литекс