ЦСКА с победа при представянето на отбора (ГАЛЕРИЯ и ВИДЕО)

"Червените" се наложиха с 2:1 над "Царско село"

ЦСКА победи "Царско село" с 2:1 на "Българска армия" в последната си контрола по време на зимната подготовка.

Втородивизионният тим изненадващо поведе през първото полувреме след груба грешка на вратаря на ЦСКА Витаутас Черниаускас, но след почивката ЦСКА обърна мача с голове на Каранга и Бланко.

Преди началото на мача домакините представиха новите си попълнения Жеферсон, Роланд Алберг, Жеан Бланко и Укра.

Шестима футболисти на "червените" пропуснаха мача - Рубен Пинто е трайно контузен, Кристиян Малинов продължава да се възстановява от травмата си, Кирил Десподов, Станислав Манолев и Слави Петров получиха почивка, а Радослав Живков е болен.

"Царско село" поведе в 33-а минута с попадение на Светослав Диков. Вратарят Черниаускас допусна груба грешка, като необезпокояван подаде топката на Диков, който от чиста позиция не сгреши - 0:1.

Осем минути след почивката Фернандо Каранга изравни с глава след грешка на вратаря на "Царско село". В 68-а минута Каранга изпусна стопроцентова възможност за гол, като сам срещу вратаря не успя да вкара.

В 76-а минута новото попълнение Жеан Бланко, който минута преди това влезе в игра на мястото на Каранга, вкара отблизо на празна врата след пас на Тиаго - 2:1 за ЦСКА.