ЦСКА с рутинна победа срещу Балкан (Варвара)

7:0 за "армейците"

ЦСКА постигна рутинна победа с 7:0 над Балкан Варвара в среща от 32-ия кръг от Югозападната "В" група, играна на Националния стадион "Васил Левски".

"Червените" не подцениха съперника и още през първото полувреме вкараха пет гола, а след почивката добавиха още две попадения.

Преслав Йорданов откри резултата в 6-а минута след пас на Борис Галчев. Десет минути по-късно Самир Аясс удвои с добавка след удар на Йорданов.

Атаките на домакините продължиха и в 23-а минута Преслав Йорданов вкара за 3:0 от дузпа, отсъдена за фаул срещу Момчил Цветанов.

До почивката паднаха още два гола - Борис Галчев се разписа на празна врата, а Преслав Йорданов оформи своя хеттрик в 35-а минута след асистенция на Момчил Цветанов.
През второто полувреме играчите на Христо Янев намалиха оборотите, а Балкан дори бе близо до почетен гол в 76-а минута, но оставеният непокрит Темелко Зайков стреля в аут от чиста позиция.

В оставащите минути домакините вкараха още два гола и дооформиха разгрома. В 81-а минута Самир Аясс изведе Александър Алексадров, който пусна топката в мрежата покрай вратаря Петракиев.

Три минути по-късно отново Аясс направи асистенция, като изведе дебютанта Марио Йорданов, който майсторски стреля по диагонала за крайното 7:0.