ЦСКА удивлява с голова разлика. Този път би Рилски спортист

Осма поредна победа за "червените"

ЦСКА продължава победната си серия в югозападната "В" група. "Червените" надиграха Рилски спортист с 3:0 като гост и записаха осма поредна победа. Отборът на Христо Янев има пълен актив от 24 точки при голова разлика 35:0.

Изходът от мача бе решен до почивката, когато гостите от София вкараха два гола.
В 19-а минута реферът Стефан Апостолов отсъди дузпа в полза на ЦСКА за нарушение срещу Владислав Узунов. Зад топката застана Костадин Хазуров, но вратарят на Рилски - Гьорев  отрази удара, а при добавката самият Узунов не сгреши - 1:0 за ЦСКА.

Секунди преди почивката Самир Аясс направи 2:0 на празна врата след подаване на Николай Цветков.

През второто полувреме мачът се доиграваше, а ЦСКА оформи класическата победа от дузпа. В 72-а минута Борис Галчев бе съборен в наказателното поле и съдията за втори път посочи бялата точка. Този път Преслав Йорданов бе точен за крайното 3:0.

РИЛСКИ СПОРТИСТ - ЦСКА 0:3