Емоционално посрещане за новите златни момичета на България
Ансамбълът по художествена гимнастика се завърна от Световното първенство със златни и сребърни медали
9 снимки
Новите златни български момичета се завърнаха в родината в понеделник вечер. Гимнастичките бяха посрещнати по изключително емоционален начин на Летище София при пристигането им от Световното първенство по художествена гимнастика в Турция.
От там те донесоха световната титла в многобоя, както и сребърен медал на топки и ленти.
Още новини