Гент все още има надежди (ВИДЕО)

Белгийците на прага на чудо в последните 10 минути

В дълги периоди от мача гостите от Волфсбург доминираха и логично стигнаха до победата с 3:2 при гостуването си в Белгия. Дракслер откри резултата за немския тим, минута преди края на първото полувреме.

Отново Дракслер открадна топката в 54 - тата минута от защитата на домакините и вкара втория си гол в срещата. В 60 -тата минута след центриране на Треш и гол на Крузе Волфсбург поведе с 3:0 и играчите в бяло решиха, че са си свършили работата, но това не бе така, защото белгийския тим не се предаде и се вдигна на  финален щурм.

Капитанът Кумс реализира попадение в 80 - тата минута, а Кулибали отбеляза втори гол за Гент в 89 - тата минута и така въпреки загубата 2:3 в първия двубой, дебютантът в Шампионска лига, Гент, запази надежди за реванша на немска земя.