Йомов вкара директно от корнер при победа на ЦСКА срещу казахстанци

Следобед тимът на Стойчо Младенов ще изиграе последната си контрола в Турция

ЦСКА разгроми "Шахтьор" Караганда с 5:1 в контролна среща, играна тази сутрин в турския курорт Белек.

Казахстанците бяха тези, които отбелязаха първи, но Амос Юга изравни. Директно от корнер се разписа Георги Йомов, а отново българският национал прати топката в мрежата в 32-ата минута.

Юга също вкара за втори път в края на първата част, а Иван Турицов от дузпа оформи крайния резултат.

Днес в 16:30 часа момчетата на Стойчо Младенов ще изиграят и последната си контрола на турска земя срещу състава на северномакедонския отбор "Академия" Пандев.

Отборът на ЦСКА изигра няколко мача по време на лагера. Завърши 1:1 с полския "Стал" Миелец и победи "Динамо" Москва с 3:1.

Проверката с австрийския "Хартберг" пък се провали заради влошените метеорологични условия.