Резерва носи трета поредна победа за "Юнайтед"

Рашфорд точен в добавеното време

"Манчестър Юнайтед" победи с минималното 1:0 "Хъл Сити" в мач от третия кръг на Висшата лига.

В герой за гостите се превърна Маркъс Рашфорд, който успя да отбележи победния гол в добавеното време на мача.

Първата добра възможност пред една от двете врати дойде в 10-та минута, когато Златан Ибрахимович засече с глава центриране на Антони Марсиал.

"Хъл" можеше да поведе в 26-та минута, но Люк Шоу се намеси решително срещу връхлитащия Робърт Снодграс.

Най-сериозното положение за "червените дяволи" бе в 37-та минута. Първо Мата финтира защитник и стреля, а след това Рууни отправи втори удар, но той намери тялото на Къртис Дейвис.

В 75-та минута малко изненадващо "Хъл" можеше да отбележи. Том Хъдълстоун стреля опасно, а Ерик Баи за малко да си отбележи автогол.

В самия край на мача влезлият като резерва Маркъс Рашфорд блесна с гол и донесе победата на "Юнайтед".

"Червените дяволи" на Моуриньо вече са с три победи от първите си три мача, а "Хъл" загуби първите си точки от началото на шампионата в Англия.