БГ Футбол

Публикувано в  

"Левски" почете Апостола (ВИДЕО)

Играчите на "сините" поднесоха венци и цветя

 Снимка: Lap.bg

Футболистите на "Левски" почетоха паметта на Васил Левски. Навръх 145-годишнината от кончината на Апостола, играчите поднесоха венци и цветя.

Голяма част от присъстващите от първия отбор бяха чужденци. Пред паметника не дойде наставникът Делио Роси, но там бе изпълнителният директор Красимир Иванов.

Даниел Боримиров пък коментира влизането на собственика на клуба Спас Русев в новия Изпълком на Българския футболен съюз.

Вижте във видеото:

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук