Лудогорец победи Левски на Герена (ВИДЕО)

Юношите старша възраст на Лудогорец победиха връстниците си от Левски с 3:2 на "Герена". „Зелените“ бяха по-добрият отбор и заслужено се поздравиха с успех. С победата си „орлите” стъпиха на върха в класирането на елитната юношеска група до 19 години с актив от 24 точки,  докато сините са 7-ми с 18 пункта.

През първата част Лудогорец поведе с попадение на Мартин Кирилов. След паузата „сините“ изравниха след отличен пробив на Атанас Кабов, който влезе като смяна. Крилото подаде топката на Венимир Попчев и последният се разписа в мрежата на отбора от Разград. Второто полувреме бе белязано от доста пропуски на гостите, които в крайна сметка постигнаха своето. Кирилов реализира втори гол, а в края на срещата всичко бе решено от попадение на Антон Карачоров. Атанас Кабов върна един гол, но Левски нямаше  време и възможности за повече в този мач.