"Лудогорец" победи "Зоря" Луганск

"Орлите" спечелиха контролата с 2:0

"Лудогорец" победи "Зоря" Луганск с 2:0 в четвъртата си контрола от зимния лагер в Турция. Светослав Дяков и Жуниор Кишада бяха точни за шампиона на България.

Георги Дерменджиев пусна две различни единайсеторки в проверката с третия в Украйна.
"Лудогорец" стоеше по-добре на терена и съвсем заслужено стигна до успеха. Редица положения бяха създадени и пред двете врати.

Светослав Дяков откри резултата в 31-ата минута, а в 79-ата минута Жуниор Кишада оформи крайното 2:0 за "орлите". Бразилецът се възползва от грешка в защитата на "Зоря" и с удар по диагонала матира вратаря Шевченко.

Състави на "Лудогорец":

Първо полувреме: Владислав Стоянов, Йордан Минев, Игор Пластун, Георги Терзиев, Александър Василев, Светослав Дяков, Абел Анисе, Вандерсон, Джонатан Кафу, Джоди Лукоки, Марселиньо

Второ полувреме: Ренан дос Сантос, Сисиньо, Козмин Моци, Паломино, Натанаел, Лукас Саша, Густаво Кампаняро, Върджил Мисиджан, Жоао Пауло, Клаудиу Кешеру и Жуниор Кишада