Лудогорец получи шампионската титла

Тимът от Разград загуби у дома за първи път от декември 2013-а година

bTV

Два часа преди мача феновете на Лудогорец приветстваха новите стари шампиони на България на входа на Разград, при завръщането на отбора от лагер в Шумен.

След това автобусът на тима бе съпроводен до стадион "Лудогорец Арена" от над 100 автомобила с фенове.

Берое поразвали празника на тима на Георги Дерменджиев, побеждавайки с 2:0. В 11-ата минута Емин Ахмед получи страхотен извеждащ пас от Георги Божилов и откри в 11-ата минута.

10 минути преди края края на първото полувреме Венцислав Василев покачи на 2:0 след ъглов удар. След почивката старозагорския отбор удържа преднината си и нанесе първа домакинска загуба на Лудогорец от 2 години насам.

Малко след поражението капитанът Светослав Дяков вдигна петата шампионска титла на Лудогорец и бе дадено начало на тържествата в Разград.