"Лудогорец" вкара четири гола във втората си контрола

Димо Бакалов с нови две попадения

ludogorets.com

Шампионът "Лудогорец" победи с 4:0 словенския "Триглав" във втората си контрола от лятната подготовка.

Два гола за успеха вкара Димо Бакалов, който вече има 6 попадения след първите две проверки, а по веднъж се разписаха Светослав Ковачев и новото попълнение Дан Битон, за когото това бе втори гол.

Двубоят започна с доминация на "орлите", които обаче откриха голова си сметка чак в 45-ата минута, след като Серкан Юсеин даде хубав пас за Бакалов, който откри резултата.

През първите 15 минути от второто полувреме "зелените" вкараха останалите три попадение - в 50-ата, 58-ата и 60-ата минута точни бяха Светослав Ковачев след пас от Лукоки, Бакалов и Битон.

Следващата проверка на тима на лагера в Австрия е срещу "Карабах" в събота (22 юни) от 19:00 часа.

Състави:

"Лудогорец": 33. Ренан (46-Илиев), 11. Манолев (61-Икоко), 30. Моци (61-Григоре), 5. Терзиев, 4. Сисиньо (46-Лукоки), 37. Керчев (46-Форстър), 82. Йорданов (46-Битон), 64. Янков (61-Недялков), 7. Бакалов, 96. Юсеин, 63. Рибейро (46-Ковачев)

"Триглав": Чадеш, Криейзиу, Арх-Чесен, Шалиа, Удович, Журга, Рогели, Хасанай, Мертели, Секулич, Алиага.