Макриев вкара два гола в кипърското първенство (ВИДЕО)

"Неа Саламина" победи "Ермис" с 4:1 в среща от шампионата

Българският нападател Димитър Макриев отбеляза два гола при победа на "Неа Саламина" с 4:1 над гостуващия "Ермис" в мач от втората шестица на кипърското футболно първенство.

Бившият футболист на "Левски" откри резултата в шестата минута, след като беше изведен в чиста позиция в наказателното поле от Никос Енглезу.

Той удвои след четвърт час, когато направи добавка от десетина метра, след като вратарят на съперника успя само да избие шут на Енглезу от дистанция.

Така нападателят се разписа в трети от последните четири мача на тима си и вече има девет гола през кампанията в първенството.

"Неа Саламина" събра 37 точки след 29 изиграни срещи и заема второто място във втората шестица, на точка зад лидера "Ермис".