Меси към съдията: Не ми говори така! (ВИДЕО)

Звездата на "Барса" и Дамир Скомина размениха реплики по време на мача с "Челси"

Лионел Меси със сигурност ще запомни реванша от Шампионската лига на неговия "Барса" срещу "Челси". Футболистът отбеляза своя гол номер 100 в турнира, но въпреки победата с 3:0, не щади нерви на терена.

Това се видя и в отношенията му със съдията Дамир Скомина. Камерите изловиха аржентинеца да разменя реплики с рефера към края на първото полувреме. Меси бе недоволен, въпреки че неговият тим вече водеше с 2:0.

"Лео, спокойно!", скастри го Скомина.

"Не ми говори така!", избухна голмайсторът, според испанските медии, които се наеха да четат по устните му.

"Обидих ли те с нещо?", контрира го с остър тон съдията.

Меси така и не получи официално наказание за препирните.

Днес той и целият тим на "Барселона" ще следят жребия за четвъртфиналите в турнира. Той ще бъде излъчен пряко по bTV Action от 13:00 ч.