Спорт

Публикувано в  

Националният ансамбъл тренира на „Белмекен” – СНИМКИ

България кандидат за домакин на световно през 2018 година

Националният ансамбъл тренира на „Белмекен” – СНИМКИ

Националният ансамбъл по художествена гимнастика започна тренировки за новия сезон. Състезателките на Ина Ананиева провеждат първата част от подготовката си на високопланинската база „Белмекен“.

Световните шампионки в многобоя са на лагер от вчера (23 октомври) и ще останат в планината до 10 ноември.

Тренировъчните занимания се водят от бившата лекоатлетка Цветелина Кирилова, която е кондиционен треньор на тима. Полуфиналистката от Олимпийските игри в Пекин и национална рекордьорка на 1000 м се грижи за физическата подготовка на състезателките.

Междувременно федерация подписа договор за сътрудничество с голяма банка.

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук