Невяна Владинова четвърта в света на бухалки

Българката получи 17,350 за представянето си в Пезаро, Италия

Facebook

Невяна Владинова стана четвърта на бухалки на световното първенство по художествена гимнастика в Пезаро, Италия.

Българската гимнастичка получи 17,350 за представянето си с този уред, което ѝ отреди място извън почетната стълбица.

Владинова игра стабилно, но спести някои трудности. Тя не допусна големи грешки в представянето си.

Невяна вече има един медал от световното първенство - бронз за съчетанието с топка. Получи го вчера (30 август).

Владинова е четвърта в квалификациите за многобоя, което означава, че ще продължи с участието си на форума и утре (1 септември), когато са финалите.

Победителка на бухалки стана Дина Аверина (19,000) от Русия. След нея се наредиха Катсярина Халкина от Беларус (18,050) и другата рускиня - Арина Аверина (17,800).