Нов изненадващ резултат в мач на Лудогорец

"Зелените" с поредна грешна стъпка от началото на сезона

Лудогорец и Славия завършиха 1:1 в първи мач от седмия кръг на родното футболно първенство. За пореден път от началото на сезона шампионите не впечатлиха с играта си и отново пропуснаха да спечелят три точки. Любопитно е, че през миналия сезон "зелените" също не успяха да спечелят домакинството си на столичния тим, като тогава двубоят завърши 0:0.

Владислав Стоянов отново не попадна в титулярния състав на домакините. След като през първото полувреме не бяха отбелязани голове, домакините поведоха в 56'. Точен бе Върджил Мисиджан. Две минути преди края на редовното време обаче Антон Карачанаков изравни с хубаво изпълнение на пряк свободен удар.

Лудогорец увеличи серията си без загуба в А Група на шест мача, докато Славия няма поражение в последните си четири срещи. В класирането „зелените" водят с 14 точки, а столичани са втори с две по-малко.