Нов резил за националите в Япония

Възпитаниците на Ивайло Петев паднаха с 0:4 от Дания

Втора тежка загуба претърпя националния отбор на България по футбол на турнира "Кирин Къп" в Япония.

След като преди дни въпитаниците на Ивайло Петев бяха разгромени от домакините с 2:7, днес те допуснаха загуба с 0:4 от тима на Дания в мач за третото място.

Срещата премина под тоталното надмощие на съперниците ни, които отправиха 11 точни удара във вратата на Божидар Митрев, срещу нито един за българския отбоЯпонияр.

Резултатът откри Расмусен в 39-та минута. Другите три попадения бяха дело на Кристиан Ериксен, който отбеляза хеттрик в рамките на 10 минути.

Така българският тим остана на последно място в турнира "Кирин Къп", като за двата си мача инкасира 11 попадения в своята врата.

След слабото представяне на тима, оставането на Ивайло Петев начело също е под въпрос.